Administration

Personale/Kørsel

Soren@goma.dk

+45 24 63 16 77

Regnskabschef

Steen@goma.dk

+45 86 61 07 77

Salgsbackup

Caroline@goma.dk

+45 22 81 93 01

Kontorassistent

Ulla@goma.dk

+45 86 61 07 77

Økonomiassistent

Rikke@goma.dk

+45 86 61 07 77

PR-assistent

Peter@goma.dk

+45 86 61 07 77

Copyright 2018 by GØMA

Accepter cookies fra dette websted

Dette websted bruger cookies til at spore din adfærd og forbedre din oplevelse på webstedet.
Du kan altid slette gemte cookies ved at ændre de avancerede indstillinger for din browser.