Samson

Gyllevogne

Duport

Græsnedfælder

LÆS MERE

Gøma

Kombineret Slamsuger

12000L

LÆS MERE

Gøma

Kombineret Slamsuger

8000L

LÆS MERE

PG gyllevogn

leveres i størrelserne

15 m3, 18 m3, 20 m3, 21 m3 og 25 m3

LÆS MERE


Salg: Gøma Viborg +45 86 61 07 77

Ole_Christensen.jpg

dk.png

Ole Christensen         

mob. +45 40 42 26 07

E-mail: ole@goma.dk

 

Karsten-Kammer.jpg

dk.png en.png de.png

Karsten Kammer               

mob. +45 23 24 69 17

E-mail: karsten@goma.dk

 

BjarneSørensen.JPG

dk.png en.png

Bjarne Tang Sørensen       

mob. +45 20 49 17 77

E-mail: bts@city.dk

 

SørenHansen.JPG

dk.png en.png

Søren Hansen  

mob. +45 51 24 81 84

E-mail: hansen@goma.dk

 

Reservedele: 

Lager +45 87 25 58 41,

fax. +45 87 25 58 49

TomStisen.JPG

dk.png en.png

Tom Stisen

mob. +45 51 32 41 54        

E-mail: tom@goma.dk

Indkøb:

 

 

Foto.jpg

dk.png en.png de.png

Mads Nielsen

mob. +45 21 68 60 44              

E-mail: mads@goma.dk

Værksted:

 +45 87 25 58 40


Foto.jpg

dk.png en.png

Jakob Møller

mob. +45 20898513

E-mail: jakob@goma.dk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Service:

Foto.jpg

dk.png en.png

Tommy Svaneborg

mob. +45 29623161

E-mail: svaneborg@goma.dk

Bogholder:

Foto.jpg

Steen

E-mail: steen@goma.dk        

 

Personale og Kørsel:

Søren-Jensen.jpg

dk.png en.png de.png

Søren Jensen

mob. +45 24 63 16 77       

E-mail: soren@goma.dk

 

Åbningstider: Mandag til fredag kl. 07.00 - 16.00

Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies. Læs mere om cookies